חה"כ לשעבר נפאע יחל לרצות עונשו בגין כניסה למדינת אויב

 
עודכן 09:48 01/11/2015

חברי מפלגת הרשימה המשותפת, מנהיג הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית ואנשי דת דרוזים הגיעו לשערי כלא "גלבוע" לאות הזדהות עם סעיד נפאע, שיחל לרצות עונש של שנת מאסר. בית המשפט גזר עליו את העונש בספטמבר 2014 לאחר שנכנס לסוריה בניגוד לחוק. נפאע לחדשות 10: "אין ספק שזו החלטה פוליטית בכדי למנוע מאיתנו מגע עם אחינו בסוריה"

 
 
 
 
 
הפגנת הזדהות עם נפאע. הבוקר, מחוץ לכלא "גלבוע"
הפגנת הזדהות עם נפאע. הבוקר, מחוץ לכלא "גלבוע" צילום : ללא קרדיט
 

חבר הכנסת לשעבר סעיד נפאע יחל לרצות היום (ראשון) בבית הכלא "גלבוע" את עונש המאסר שנגזר עליו בגין עבירות של כניסה למדינת אויב ומגע עם סוכן זר.

 

בכניסה לכותלי הכלא התקבצו הבוקר חברי מפלגת הרשימה המשותפת, מנהיג הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית השייח' ראאד סלאח, ואנשי דת דרוזים, וזאת כמחאה על החלטת בית המשפט לשלוח את נפאע לשנת מאסר לאחר שביקר בסוריה בניגוד לחוק.

 

טרם כניסתו לכלא, אמר הבוקר ח"כ לשעבר נפאע לחדשות 10 כי ההחלטה בעניינו לא התקבלה משיקולים ענייניים. "אין ספק שזו החלטה פוליטית בכדי שימנעו מאיתנו מגע עם אחינו בסוריה ואת האפשרות של אנשי דת דרוזים לבקר במקומות הקדושים", הוא טען. "אסור למסע הזה להיפסק ואנחנו נמשיך בכך".

 

בנוסף, ראש ועדת המעקב העליונה לערביי ישראל, חבר הכנסת לשעבר מוחמד ברכה, אמר הבוקר כי "נפאע משלם את המחיר ונכנס לכלא בשם כולנו".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.