בגלל הwaze: השחקן דני שטג הותקף לאחר שאפליקצית הניווט כיוונה אותו למזרח ירושלים

 
עודכן 13:51 08/10/2015

איך הפכה waze לגורם משמעותי בגל הטרור הנוכחי? רכבו של השחקן דני שטג נרגם באבנים כשהיה בדרכו מתל אביב לירושלים לאחר שלטענתו, אפליקציית הניווט הפופולארית ניווטה אותו אל תוך שכונת אבו תור במזרח ירושלים". צפו

 
 
 
 
 

איך הפכה waze לגורם משמעותי בגל הטרור הנוכחי? רכבו של השחקן דני שטג נרגם באבנים כשהיה בדרכו מתל אביב לירושלים לאחר שלטענתו, אפליקציית הניווט הפופולארית ניווטה אותו אל תוך שכונת אבו טור במזרח ירושלים.    . " נסעתי בחג מתל אביב לירושלים..היינו ארבעה חברים בתוך הרכב" שטג מספר בראיון לגיא לרר. "בעקבות הפקקים  בעיר, וויז לקחה אותנו לגבעה הצרפתית ומשם לאבו טור, נכנסו וראינו שזו שכונה ערבית". בעודם מנווטים בכפר, שטג מספר כי אבן שהושלכה לעבר הרכב חדרה את השמשה ובנס לא פגעה בו או בנוסעים.

 

רוצים לקבל את כל חדשות הדיגיטל והדברים הכי ויראליים ברשת? עשו לנו לייק בפייסבוק

 

"לפעמים כשאתה רואה יידוי אבנים בטלויזיה, אתה לא מבין איך האבן נוחתת עליך..זה כמו טיל" תיאר שטג את רגעי האימה. אז מה בדיוק קרה שם ומדוע וויז כיוונה נוסעים לעבר מזרח ירושלים? ובכן לפני מספר חודשים, נוצר הד ציבורי נרחב בעקבות העובדה שוויז סיווגה את שכונות מזרח ירושלים כ"שטחי הרשות". לאחר שראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, פנה לחברה בדרישה לבטל את הסיווג - תוכנת הניווט שלחה נוסעים לנווט בין השכונות הללו ללא התראה.

 

 

תגובת וויז: "אנחנו נמצאים בקשר עם משטרת ישראל וכוחות הבטחון אם ימסרו הנחיות חדשות בנושא נפעל בהתאם".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.