תיעוד: מאבטחים הכו מבלה, המשטרה סגרה את "האומן 17"

 
עודכן 16:52 27/09/2015

פרסון ראשון: במהלך מסיבה סגורה במועדון המוכר בתל אביב התבקשו הנוכחים להתפנות בשל כמות מבלים העולה על המותר בחוק. אחד מהם סירב לעזוב, ובמקום פרצה תגרה אלימה במיוחד עם המאבטחים. המשטרה פתחה בחקירה וסגרה את המועדון ליומיים. אחד מבעלי המועדון מסר בתגובה: "חברת האבטחה פוטרה והחומר הועבר למשטרה"

 
 
 
 
 

הבילוי הסתיים בתגרה: סרטון שהופץ ברשתות החברתיות מתעד קטטה אלימה במיוחד שהתפתחה במהלך מסיבה במועדון "האומן 17" שבתל אביב, בין אחד המבלים לבין המאבטחים. בסרטון נראים המאבטחים מכים אותו נמרצות תוך שהם בועטים בו בעוצמה וחובטים בו באגרופים.

 

האירוע התרחש אמש (שבת) כשלמקום הגיעה כמות מבלים שעולה על המותר לפי החוק, מה שהוביל את המשטרה לדרוש את פינויים. אחד מהם, שנראה בסרטון, סירב לעזוב את המקום ובמהרה התלהטו הרוחות עד שהתפתחה תגרה עם המאבטחים במקום, כפי שמתועד בסרטון.

 

אחד מבעלי המועדון, ראובן לובלין, מסר בתגובה: "מדובר במסיבה שלטובתה השכרנו את המועדון לחברת קשרי תעופה. האבטחה הייתה מטעמנו, אבל בהחלט לא היה זה קהל המבלים של 'האומן 17'. כבר היום בבוקר, כשנודע לי על זה, פיטרנו את חברת האבטחה והעברנו את החומר למשטרה כדי שתבדוק מה היה שם".

 

בעקבות האירוע הודיע מרחב יפתח של המשטרה כי המועדון ייסגר זמנית עד ליום שלישי השבוע, ובעליו יזומנו לשימוע בתחנה. בנוסף, נפתחה חקירה רשמית נגד המאבטחים בחשד לתקיפה.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.