מנהל להקת פרחי ב"ש מואשם ב-13 מקרים של עבירות מין בקטינים

 
עודכן 12:57 06/08/2015

משה זאדה, מנהל להקת פרחי באר שבע בה היו חברים קטינים בגילאי 9 עד 14, עומד היום במרכז של כתב אישום מזעזע בו תואר כיצד ביצע עשרות עבירות מין בקטינים. בין היתר, על פי המסמך, קיים זאדה יחסים עם חלק מהקטינים, שידל אותם לשלוח לו חומרים פורנוגרפיים ואף שילם להם על כך

 
 
 
 
 
משה זאדה, מנהל להקת "פרחי באר שבע", החשוד בביצוע עבירות מין בנערים
משה זאדה, מנהל להקת "פרחי באר שבע", החשוד בביצוע עבירות מין בנערים צילום : חדשות 10
 

משה זאדה, מנהל להקת פרחי באר שבע, עומד במרכז כתב אישום חמור שהוגש היום (חמישי) על ידי פרקליטות מחוז דרום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע. זאדה, בן 30, ניהל בשלוש השנים האחרונות את הלהקה בה היו חברים ילדים ונערים בגילאי 9 עד 14 - ומואשם כי ביצע בהם עבירות מין שונות.

 

זאדה, שנעצר לפני שבועיים, נאשם כי שלח לקטינים תמונות וסרטים בעלי תוכן פורנוגרפי, וביקש מהם להסריט ולצלם את עצמם באופן דומה ולשלוח את החומר אליו. "את כל המתואר עשה הנאשם לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים, תוך ניצול גילם הצעיר של הקטינים, ויחסי המרות, התלות, ההשגחה והחינוך או העבודה, ששררו בינו לבינם", לשון התביעה.

 

> לכתבות נוספות בנושא

עדות: זאדה תקף מינית קטין כבר לפני עשור

מכר של זאדה בראיון לרפי רשף: "אני בהלם"

 

כתב האישום כולל לא פחות מ-13 סעיפים. באחד מהם, מתואר כיצד שלח זאדה לאחד הקטינים תמונה של אשה עירומה עמה קיים יחסים, ושאל אותו לדעתו עליה. הוא העביר לו את ההודעות בתוכנת הוואטסאפ, ובסיום ההתכתבות ביקש מהקטין למחוק את הקבוצה כדי להעלים את התוכן. לאחר מכן, על פי כתב האישום, הוא ביקש מהקטין לשכנע את חבריו ללהקה לצלם את איבר מינם ולקבל מהם את התמונות.

 

"הקטין, היות ורצה למצוא חן בעיני הנאשם ומשום שהיה מעוניין להמשיך להופיע עם הלהקה, המשיך להתכתב עם הנאשם בנושאים מיניים", נכתב. בהמשך היחסים ביניהם, ביצע המנהל מעשה סדום בקטין, וביקש ממנו שלא לספר לאיש על מה שקרה.

 

"אני חייב לדעת מה יש שם שכל הבנות אוהבות אותו"

במקרה של נער אחר, נאשם זאדה כי נגע באיבריו האינטימיים במהלך שיחה בגן ציבורי, והבטיח לו 400 שקלים אם יבוא עמו לבית ריק. הקטין השתכנע, וזאדה הכריח אותו להתפשט תוך איומים כי יחשוף את מה שאירע בגן הציבורי.

 

קטין שלישי קיבל מזאדה, בין היתר, הצעה לקיים שיחה אירוטית עם אשה בסקייפ, אך השיחה הופסקה כשהקטין חשד שמדובר במנהל המתחזה לאותה אשה. זאדה ניסה להדיח קטין נוסף ממסירת עדות מהחקירה, תוך רמיזה שאם יעשה כך, הוא (זאדה) ייעצר ועשוי לשים קץ לחייו. לקטין אחר, הציע זאדה 300 שקלים אם ישלח לו סרטונים, ולמישהו נוסף, 50 שקלים בתמורה לנגיעה באיבריו האינטימיים.

 

לקטין אחר, שלח המנהל על פי כתב האישום הודעות בנוסח "תכין ת'ז...", "בסדר היום אתה מראה ימניאק עומד וניצב", "נו תצלם אותן היום ימניאק", "אתה יודע הפעם אני חייב לראות אותו", ואחרות. קטין נוסף קיבל הודעות שכנוע בנוסח "שמע אחי אני חייב לדעת מה יש שם שכל הבנות אוהבות אותו". כאשר אחד הקטינים הנוספים סירב להצעותיו של זאדה, הוא ענה לו "ילד מגעיל".

 

בסך הכל, מואשם זאדה במעשים מגונים בקטינים שטרם מלאו להם 16 ללא הסכמה, מעשים מגונים בקטינים, ניסיון למעשה מגונה בקטין שטרם מלאו לו 16 ללא הסכמתו, מעשי סדום, גרימת מעשי סדום בהסכמה, נסיונות למעשי סדום, נסיונות למעשה מגונה בקטין תוך ניצול יחסי עבודה, הטרדות מיניות, הטרדות מיניות בקטין שטרם מלאו לו 15 שנים, סחיטה באיומים, הדחה בחקירה ושיבוש מהלכי משפט.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.