פרסום ראשון: חשמלאי מעון רה"מ ייחקר בפרשת המרמה והעבודה ביום כיפור

 
עודכן 20:07 02/08/2015

לחדשות 10 נודע כי החשמלאי במעון הזוג נתניהו זומן לחקירה במשטרה בפרשה בה נחשד במרמה בעת עבודתו במקום. החקירה תיערך ביחידה הארצית לחקירות הונאה כבר מחרתיים. עדותו עשויה לשפוך אור על חקירתו העתידית של "האיש החזק במעון", עזרא סיידוף

 
 
 
 
 

חשמלאי בני הזוג נתניהו זומן לחקירה במשטרה בעקבות פרשת המרמה במעונם של בני הזוג - כך נודע הערב (ראשון) לחדשות 10. מדובר בפעם הראשונה שבה ימסור העובד אבי פחימה את גרסתו לאירועים.


בחודש פברואר טען דו"ח מטעם מבקר המדינה כי פחימה הועסק כחשמלאי במעון ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בניגוד לנהלים. חקירתו המתוכננת נקבעה ליום שלישי במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה.


בין היתר צפוי פחימה למסור את גרסתו לטענות על כך שזומן לעבודה במעון במהלך יום כיפור. עדותו עשויה לשפוך אור על חקירתו העתידית בפרשת המעון גם של סמנכ"ל לשכת נתניהו, עזרא סיידוף.

 

כזכור, החשמלאי היה מנהל עבודה בכיר בחברה שנפסלה אך למרות זאת, חברה אחרת שהגישה את ההצעה הזולה מבין שלוש חברות אחרות במרכז, הודיעה כי פחימה יהיה קבלן המשנה בעבודות מטעמה ויבצע את העבודות.


במסגרת הדו"ח נטען כי פחימה קיבל במשך שלושה חודשים - בין ספטמבר לנובמבר 2009, סכום של 10,500 שקלים. זאת, מתוך סכום מסגרת של 15 אלף שקלים שנקבע לשנה שלמה. על פי מבקר המדינה, כמעט בכל סוף שבוע הוזעק החשמלאי לתיקון.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.