תחקיר: ההתעללות בעופות "זוגלובק" בשלומי נמשכת למרות החשיפות

 
עודכן 23:20 05/07/2015

שנתיים לאחר שנחשפה התעללות קשה בעופות במפעל "זוגלובק" שביישוב שלומי מתברר כי מעשי ההתעללות עדיין מתרחשים. בין הגילויים: עובדים התולשים תרנגולות מכלובים, מכדררים בהן ומכים אותן. "זוגלובק": מצטערים שלמרות הניסיונות הדברים קורים

 
 
 
 
 

מחברת "זוגלובק" נמסר בתגובה: "בשנתיים האחרונות השקיעה זוגלובק מאות אלפי ₪ במערכת בקרה מצולמת של 24 שעות ובמערכות ניהול והדרכה על מנת למנוע מעשים חריגים ולא תקניים במשחטה. בזוגלובק עושים ימים כלילות על מנת שמקרים מצערים כאלה לא יקרו ואנו מצטערים, שלמרות הכל, תקלות כאלה קורות. מבחינת ההנהלה התנהגות כזו אינה משקפת את רוח החברה. הנהלת זוגלובק עושה הכל על מנת שדברים כאלה לא יקרו.


זוגלובק מעסיקה מפקח ומנהל צער בעלי חיים במשרה מלאה, אשר תפקידו להדריך ולפקח על הנעשה בשטח. בנוסף הוכשרו 10 נאמני צער בעלי חיים מבין העובדים אשר נמצאים בשטח בכל רגע נתון. לצערנו יש חריגים.


זוגלובק עושה ותמשיך לעשות כל מה שנדרש ממנה בכדי להעלות את הסטנדרטים שלה אך לא מן הנמנע כי יתכנו מקרים נקודתיים וחריגים של עובד, אשר מתנהג בניגוד להנחיות ולכללים המחמירים והברורים. עובד אשר נתפס עובר עבירה מורחק על הסף ולצמיתות וללא שום פשרות.


מזוגלובק מבקשים להדגיש שמיטב משגיחי כשרות מפקחים באופן אישי על כשרות החברה ואנו מקפידים בנושא הכשרות באופן מוקפד ומהודר".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.