הרצוג: "החרם על ישראל – טרור אנטישמי מסוג חדש"

 
עודכן 12:18 04/06/2015

יו"ר האופוזיציה גינה בכנס לשכת עורכי הדין באילת את האיומים בעולם על החרמת ישראל, וטען כי התנהלות ממשלת נתניהו מחזקת את המגמה הזו. "מעשים חמורים של ממשלת ישראל מתדלקים את השנאה כלפינו", טען הרצוג. בנוגע לירי אמש לכיוון עוטף עזה הוא אמר: "אין מנהיג שלא יפעיל את כל הכוח כדי לפרק את הטרור"

 
 
 
 
 
"נתניהו זועק 'גוואלעד' בלי לרדת למגרש ולשחק", יו"ר האופוזיציה הרצוג
"נתניהו זועק 'גוואלעד' בלי לרדת למגרש ולשחק", יו"ר האופוזיציה הרצוג צילום : חדשות 10
 

יו"ר מפלגת המחנה הציוני והאופוזיציה, יצחק הרצוג, נשא דברים היום (חמישי) בכנס לשכת עורכי הדין באילת, וטען כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא עושה מספיק על מנת לטפל באיומים להחרמת ישראל בעולם.

 

"החרם הוא טרור אנטישמי מסוכן מסוג חדש, אנחנו נילחם בו בכל הכלים והעוצמה", אמר הרצוג, "אבל אי אפשר להתעלם מכך שמעשים קשים וחמורים של ממשלת ישראל ונתניהו העומד בראשה מתדלקים ומגדילים ומחזקים את מגמות החרם הזה, את השנאה כלפינו בעולם ופוגעות פגיעה אנושה בקייס הצודק שלנו".

 

"נתניהו זועק 'גוואלעד' בלי לרדת למגרש ולשחק", המשיך יו"ר האופוזיציה, "בלי לגייס את כל הגופים וליצור אסטרטגיה אמיתית להתמודדות עם החרם, בלי להפעיל כלים משמעותיים ובלי להתוות דרך רצינית לכך. אי אפשר לצעוק מהיציע ולחשוב שהדברים ייפתרו".

 

הרצוג התייחס גם לירי אמש מהרצועה לעבר עוטף עזה וטען כי יש לפעול בעוצמה על מנת להגן על תושבי הדרום. "הטרור המסוכן שחוו אזרחי עוטף עזה הלילה, אין מנהיג ישראלי שלא יילחם ולא יפעיל את כל הכוח כדי לפרק ולהשתיק אותו", הוא אמר. "אנחנו חייבים להילחם במי שמאיים לפרק את סולם הערכים הציוני, סולם הערכים של מדינת ישראל".

 

 
"חייבים להילחם במי שמאיים לפרק את סולם הערכים הציוני". איתור רקטה שנפלה אמש בעוטף עזה
"חייבים להילחם במי שמאיים לפרק את סולם הערכים הציוני". איתור רקטה שנפלה אמש בעוטף עזה צילום : אלמוג בוקר
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.