ליברמן: "הרשימה המשותפת - גייס חמישי הפועל בכנסת ישראל"

 
עודכן 08:45 21/05/2015

יו"ר ישראל ביתנו קרא לראש הממשלה נתניהו לבטל את הפגישה שקבע עם יו"ר הרשימה המשותפת עודה, ותקף בחריפות את התנהלות המפלגה בפוסט שהעלה לדף הפייסבוק שלו. "ההבדל בין עודה לבשארה – כמו ההבדל בין אחמדינג׳אד לרוחאני", טען שר החוץ לשעבר

 
 
 
 
 
"עוד הסירב להגדיר את חמאס כארגון טרור". יו"ר ישראל ביתנו ליברמן
"עוד הסירב להגדיר את חמאס כארגון טרור". יו"ר ישראל ביתנו ליברמן צילום : חדשות 10
 

יושב ראש ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, קרא הבוקר (חמישי) לראש הממשלה בנימין נתניהו לבטל את הפגישה שקבע עם ראש הרשימה המשותפת, איימן עודה. בפוסט שפרסם ליברמן בדף הפייסבוק שלו הוא הפנה האשמות קשות כלפי המפלגה, שרוב חבריה ערבים.

 

"פגישתו של רה״מ נתניהו עם עודה, אחד מהמתנגדים החריפים להיותה של ישראל מדינתו של העם היהודי, מהווה מתן לגיטימציה לכוחות הפועלים להחרבתה של ישראל מתוכה ונותנת הכשר לגייס החמישי הפועל בכנסת ישראל", כתב ליברמן.

 

"ראש הממשלה נתניהו, שביום הבחירות הזהיר מפני ה'ערבים הנוהרים לקלפיות' - ובצדק הזהיר", אותו נתניהו מזמין עכשיו לפגישה את אותו עודה שמפניו הזהיר", הוסיף שר החוץ לשעבר.

 

 
ליברמן השווה אותו לנשיא איראן. יו"ר הרשימה המשותפת עודה
ליברמן השווה אותו לנשיא איראן. יו"ר הרשימה המשותפת עודה צילום : דוברות הכנסת
 

בהמשך השווה ליברמן את יו"ר הרשימה המשותפת לנשיא איראן. "אסור לטעות בעודה. ההבדל בינו לבין עזמי בשארה הוא כמו ההבדל בין נשיאה הקודם של איראן, אחמדינג׳אד, לנשיאה הנוכחי, רוחאני", הוא טען.
"כמו רוחאני", המשיך ליברמן, "גם עודה הוא איש הפועל בתחכום, עם פנים מחייכות שמסתירות מאחוריהן את אותו רצון של בשארה להביא לקיצה של מדינת ישראל".

 

"אותו עודה סירב להתנער מדבריו של ראש מערך ההסברה של הרשימה המשותפת כשזה השווה את הציונות לדאע״ש, וסירב להגדיר את חמאס כארגון טרור אלא גיבה ונתן לגיטימציה לפעילותו. גם את דבריה של חנין זועבי, שנתנה לגיטעמציה לרצח שלושת הנערים בגוש עציון לא גינה עודה".

 

בתום דבריו טען ליברמן: "זהו האיש המייצג רשימה של תומכי הטרור בכנסת ישראל - וראש ממשלת ישראל, ממשלה המכנה עצמה ממשלה לאומית - נפגש עמו. אוי לאותה לאומיות".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.