הרצוג: "ייתכן שבחודשים הקרובים נלך שוב לבחירות"

 
עודכן 21:29 16/05/2015

יו"ר האופוזיציה המשיך את הקו התקיף של נאומו מליל השבעת הממשלה ואמר כי ממשלת נתניהו הרביעית לא תאריך ימים. "לקואליציה הזו אין זכות קיום, אני מעריך שבחודשים הספורים יש היתכנות לבחירות", אמר הרצוג בראיון לתכנית המטה עם נדב פרי. הוא תקף את נתניהו ואמר כי הוא נבחר על ידי כך ששיקר לציבור: "אני לא מוכן לקנות ניצחון בשקרים ולהסית נגד ציבור שלם בישראל"

 
 
 
 
 

הרצוג מעריך - אנחנו עשויים ללכת לבחירות תוך כמה חודשים. יושב ראש האופוזיציה יצחק הרצוג אמר הערב (שבת) כי הוא מעריך שמערכת בחירות נוספת עשויה להתרחש תוך זמן קצר מאוד.

 

"אני מעריך שבחודשים הספורים יש היתכנות לבחירות. ברור לעם ישראל איפה אנחנו נמצאים ושזו ממשלה שהוקמה בחטא, בקומבינות ובטריקים ושטיקים ותארים פיקטיביים", אמר הרצוג בתכנית המטה המרכזי עם נדב פרי.

 

הוא הוסיף כי בכוונתו להקים צוות מיוחד יחד עם כל ראשי הסיעות באופוזיציה וביחד יפעלו להפלת הממשלה. "נעבוד בכל כלי פרלמנטרי וציבורי שיהיה בידינו כדי לפרק את הקואליציה. נבלום את הקואליציה הזו בכל מה שהיא תבקש ליזום", המשיך יושב ראש המחנה הציוני.

 

הרצוג טען במהלך הריאיון כי הוא כבר שלל את האפשרות שייכנס לממשלת אחדות של נתניהו בעוד כמה חודשים. "זה קטע ענק, אחרי שנתניהו אמר שאני מוביל מחנה אנטי ציוני והוא לא יישב איתנו, הוא רוצה לשבת אתנו?", הוא הוסיף.

 

במהלך הריאיון הוא תקף גם את ראש הממשלה נתניהו ואמר כי הוא לא מוכן לנהוג כפי שנתניהו נהג במהלך הבחירות. "אני לא מוכן להסית כנגד ציבור שלם בישראל ולא מוכן לקנות ניצחון בשקרים. אני חושב שהציבור יתרגל ובסוף יפנים את סגנון המנהיגות שלי", הרצוג אמר.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.