הכירו את: אורן הבמאי

 
עודכן 12:06 03/05/2015

סדרת דרמה המבוססת על רב המכר של גלילה רון פדר נפתחת עם החלטתו של אורן (מולי שולמן) מורה לחוג קולנוע לצלם סידרת ריאליטי בנוסח 'מחוברים' עם משתתפי החוג, כשהאודישן שהדמויות עוברות נועד לקבוע מי יזכה לקבל מצלמה אישית ולהיות ברביעייה הפותחת

 
 
 
 
 

אורן הבמאי הוא מורה בחוג לקולנוע שמנסה לפתור את בעיותיו האישיות, ובעיקר הכספיות, באמצעות העלאת סידרת ריאליטי שבה ישתתפו תלמידיו. כדי לגרום לסידרה לזכות ברייטינג גבוה, מוכן לעשות הכל, גם לדחוף את הנערים והנערות למצבים קיצוניים שיענו על ציפיותיו של המפיק שלו (כפי שנעשה לא אחת בסדרות ריאליטי).

 

בחייו הפרטיים יש לו צד אפל: בת שנולדה מקשר לאישה שנותק, ושאליה הוא מתכחש, אבל במהלך הסידרה, אותה
בת, עדי, תאלץ אותו לחשוב שוב על התכחשותו. אורן מוכן לדחוף אחרים למצבי קיצון, אבל על עצמו הוא יודע לשמור היטב, ומי שחושפת את זה ומציבה מראה בפניו היא איילה, המחנכת של הכיתה.

 

למתחם התוכנית

לעמוד הפייסבוק של התוכנית

 

סדרת דרמה המבוססת על רב המכר של גלילה רון פדר "להתבגר", בסדרה הופיעו עד היום 16 ספרים, רבים מהספרים זכו ל''ספר הפלטינה''. הסדרה נפתחת עם החלטתו של אורן (מולי שולמן) מורה לחוג קולנוע לצלם סידרת ריאליטי בנוסח 'מחוברים' עם משתתפי החוג, כשהאודישן שהדמויות עוברות נועד לקבוע מי יזכה לקבל מצלמה אישית ולהיות ברביעייה הפותחת.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.