בנט: "בהתחלה לא אהבתי את רעיון ההיפסטר, שקלתי לאפסן את הסרטון"

 
עודכן 09:24 16/03/2015

יושב ראש מפלגת הבית היהודי מספר בראיון לצינור לילה על אחורי הקלעים של הסרטון המסמל את התמקדות המפלגות בתוכן ויראלי: "אני בעד דברים משוגעים, כל עוד יש בהם תוכן. אנחנו עובדים בחמ"ל של צעירים, ולפעמים סרטון מופק תוך 7 דקות". ויש גם התנצלות

 
 
 
 
 

עוד לא ברור איך תסתיימנה בחירות 2015, אבל די ברור מי ייזכר כאחראי לסרטון הוויראלי הראשון שלה. לאיש הזה קוראים נפתלי בנט, שיצא לרוטשילד להצטלם כהיפסטר מתנצל - ובראיון הוויראלי של צינור לילה, הוא גם מסביר איך נולד הרעיון.

 

"זה משהו שהתגלגל בתוך הקבוצה", מספר יושב ראש הבית היהודי. "הקמנו קבוצה כזו, חמ"ל, של חבר'ה נורא צעירים שמתקתקים עניינים, לא אסטרטגים עם גרפים לכל החלטה. וכל הרעיון הוא לקבל החלטות מהר ולעשות. אין לנו משרד חיצוני, לפעמים מרעיון ועד ביצוע עוברות 7 דקות ולפעמים יום שלם, תלוי במורכבות".


אבל מה אתה חושב באותה שנייה שמישהו בא ואומר לך, שים עליך זקן של אבו טיר?

 

"אני אספר לך משהו. כשסיפרו לי את הרעיון אמרתי שאני לא מוכן. אז אמרו, 'טוב, תצלם, אחר כך תחליט'. היה נראה לי הזוי לגמרי לעמוד ברוטשילד מחופש, וחשבתי שאני אאפסן את זה, אבל בסוף שכנעו אותי. ברוטשילד אנשים לא זיהו אותי, והיתה תחושת חופש - בדרך כלל זה 'תביא סלפי, אוהבים אותך'. השיטה היא להזיז מהר, לקבל החלטות מהר, לעקוף את התקשורת המסורתית".

 

 
השר נפתלי בנט מחופש להיפסטר בסרטון שהעלה
השר נפתלי בנט מחופש להיפסטר בסרטון שהעלה צילום : ערוץ ה-youtube של נפתלי בנט
 

"גדלתי בסיירת מטכ"ל, שם הסלוגן הוא 'המעז מנצח'. אני בעד תעוזה לפעמים, מהלכים משוגעים, אם יש בהם תוכן ומסר".

 

בנט גם סיפר בגילוי לב על הרגעים המתסכלים: "אני מושלם? איזה מושלם? אתה חוזר ב-2:00 לפנות בוקר הביתה, ורואה סקר לא מספיק טוב, היינו בשפל לפני כמה שבועות, ואתה אומר 'בוא'נה, אני עובד כל כך קשה, פוגש אנשים, מה קורה?'".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.