נתניהו על דברי גרבוז: "ממתי זה פשע לנשק מזוזה?"

 
עודכן 14:51 09/03/2015

ראש הממשלה נשא דברים בכנס הנשים של הליכוד והתייחס להתבטאויותיו מעוררות המחלוקת של האמן יאיר גרבוז בעצרת השמאל שנערכה במוצ"ש. "אנחנו יודעים מאין באנו, מאיזה ארץ חזרנו, אנחנו יודעים על מה אנחנו שומרים", טען ראש הממשלה. מוקדם יותר אמר גרבוז בתכנית "אורלי וגיא": "הדבר האחרון שאפשר להגיד עליי זה שאני גזעני"

 
 
 
 
 

הסרה סביב דברי גרבוז. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נשא דברים היום (שני) בכנס הנשים של מפלגת הליכוד והתייחס להתבטאויות מעוררות המחלוקת של האמן יאיר גרבוז בעצרת השמאל שנערכה במוצאי שבת בכיכר רבין.

 

"אני שמעתי מישהו אתמול מדבר על מנשקי המזוזות. ממתי זה פשע לנשק מזוזה?", אמר ראש הממשלה. "אנחנו יודעים מאין באנו, אנחנו יודעים מאיזה ארץ חזרנו, על מה אנחנו שומרים, ואנחנו יודעים על המסורת והמורשת שלנו - שהם גם העתיד שלנו".

 

הבוקר התראיין גרבוז בתכנית "אורלי וגיא" והגיב לדברי הביקורת הקשים שהושמעו כלפיו לאחר התבטאויותיו. "אני לא מאמין לאלה שמבקרים, הם פשוט מנסים לנצל אנשים תמימים ולהפעיל אותם", טען האמן.

 

"זה בדיוק מחזק את תוכן הנאום שלי - איך לוקחים את השוליים ומשסים אותם. אף אחד מהמנהיגים ושיצא נגד דבריי לא חושב שאני גזעני, אני מבטיח", הוא הוסיף.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.