הדוגמן הישראלי שמככב בתצוגות הגדולות - בתור דוגמנית

 
עודכן 22:01 21/02/2015

סיפור הצלחה ישראלי בעולם הדוגמנות הבינלאומי הוא לא סיפור חדש. היום סתיו סטרשקו הוא השם החם בזירת הדוגמנות הבינלאומית, עם מחמאות רבות ממגזין האופנה הנחשב 'אל' ועם פרסומת בינלאומית לענקית הרכב טויוטה. אבל מה שמייחד את סתיו שמצטלמת כאישה יפייפיה, היא העובדה, שהוא בעצם - גבר. ולא מדובר בטרנסג'נדר, אלא בבחור רמת גני שהבין שהוא כנראה יפה יותר - כאישה.

 
 
 
 
 

סתיו סטרשקו, רק בן 22 והוא כבר בעיצומה של קריירת דוגמנות בינלאומית. קריירה מצליחה - של דוגמנית. כבר חמש שנים סתיו בצמרת של עולם הדוגמנות ואין ספק שמדובר בדוגמן האנדרוגיני הציוני הראשון ואחד מהמצליחים בעולם.

 

סציו כיכב בפסומת של ענקית הרכב טיוטה, הצטלם לפרסומות בהם גם קמפיין הבחירות של מרץ והלך על מסלולי הדוגמנות הנוצצים והזוהרים ביותר בעולם. בכל סוכנויות הדוגמנות שמייצגות אותו הדוגמן המצליח רשום כאישה. "מלהקים אותו כי הלוק שלו הרבה יותר יפה משל דוגמניות אחרות והוא יכול ללכת לשני הכיוונים" מעידה הקולגה נעם פרוסט.


"מבחינת מה שהראיתי כלפי חוץ הילדות שלי הייתה רגילה לגמרי, אבל כבר מגיל קטן הייתה לי משיכה לאיפור לבגדים ולעקבים של אמא שלי", מעיד הדוגמן המצליח שהוסיף כי את הכל הוא נהג לעשות בתוך 4 קירות ולא להוציא את נטייתו כלפי חוץ.

 

 

 
סתיו סטרשקו-הכוכב, או כוכבת של עולם האופנה
סתיו סטרשקו-הכוכב, או כוכבת של עולם האופנה צילום : חדשות 10
 

"אני חלמתי שיהיה לי ילד עם שרירים ותמיד ניסיתי לרשום אותו לחדרי כושר, סתיו מצדו רצה לצייר ולרקוד. אני הבנתי שיש לי שתי אפשרויות, או לאבד אותו או ללכת איתו". מספרת אמו של סתיו שכל חברותיה לעבודה מעידות שמה שחשוב להן הוא האישיות של סתיו ולא מראהו.


הגבריות של סתיו לא באה במראה החיצוני שלו, אבל היא באה בתחביבים שהוא פיתח. הדוגמן/דוגמנית מתעניין בגאדג'טים, טכנולוגיה ומשחקי מחשב, 'גיימר' מושבע. הוא בטוח היום שהוא לא סתם גימיק ושיש לו עתיד בעולם הדוגמנות. "אני מצליח כי יש לי מה לומר, לא כי אני גימיק".


זה לא תמיד שחור או לבן, היום על מסלולי התצוגות ניתן לראות בנים שנראים כמו בנות, בנות עם זקן, דוגמנים נכים וגם דוגמנית שסובלת ממחלת עור נדירה. היום נשאר לנו לחשוב ולנסות ללמוד דווקא מתוך עולם האופנה שיש שיכנו אותו קרקסי.

 

 
סתיו סטרשקו בביתו ברמת גן
סתיו סטרשקו בביתו ברמת גן צילום : חדשות 10
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.