שגריר ישראל בארה"ב: "נאום נתניהו בקונגרס - חובה מוסרית עליונה"

 
עודכן 06:40 26/01/2015

רון דרמר הגן על כוונתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לנאום בפני הקונגרס האמריקני וטען כי מטרתו היא אחת - "לדבר כל עוד ניתן לשנות את המציאות" בנוגע להתחמשות הגרעינית של איראן. עוד טען השגריר כי ביקורו הצפוי של נתניהו לא נועד להפגין חוסר כבוד כלפי הנשיא אובמה

 
 
 
 
 
"ישראל רוחשת את מלוא ההערכה כלפי אובמה". רה"מ נתניהו עם שגריר ישראל בארה"ב דרמר
"ישראל רוחשת את מלוא ההערכה כלפי אובמה". רה"מ נתניהו עם שגריר ישראל בארה"ב דרמר צילום : לע"מ
 

ניסיון להרגיע את הרוחות. שגריר ישראל בארצות הברית, רון דרמר, הגן הלילה (שני) על כוונתו של ראש הממשלה לנאום בפני הקונגרס. השגריר אמר בנאום שנשא בפני אנשי ארגון הבונדס בפלורידה כי מדובר ב״חובה מוסרית עליונה״ לשאת דברים בפני הקונגרס בנוגע לאיום הקיומי שמציבה איראן לישראל.

 

דרמר, אשר לפי דיווחים בתקשורת היה זה שתיווך בין המנהיגות הרפובליקנית בקונגרס לבית ראש הממשלה, אמר כי ביקורו הצפוי של בנימין נתניהו בוושינגטון לא נועד להפגין חוסר כבוד כלפי נשיא ארצות הברית ברק אובמה.

 

"ישראל רוחשת את מלוא ההערכה וההוקרה על עזרתו של אובמה לישראל בתחומים רבים", טען דרמר. "ראש הממשלה גם אינו מנסה להיכנס אל הוויכוח הפוליטי הפנימי בארצות הברית".

 

עוד טען השגריר כי "מטרתו של ראש הממשלה בארצות הברית היא אחת - לדבר כל עוד ניתן לדבר. לדבר כל עוד ניתן לשנות את המציאות".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.