נתניהו: "אגיע לכל מקום שאליו אוזמן כדי להשמיע את עמדת ישראל לגבי איראן"

 
עודכן 12:05 25/01/2015

בפתח ישיבת הממשלה חזר ראש הממשלה על חרדותיו מפני הגעה להסכם מסגרת עם איראן, שעלול לדבריו לסכן את קיומה של מדינת ישראל. "אני מחויב לעשות כל מאמץ למנוע מאיראן להשיג נשק גרעיני. זהו מאמץ חובק עולם ואגיע לכל מקום שאליו אוזמן כדי להגן על עתידה של ישראל", התחייב

 
 
 
 
 
בנימין נתניהו
בנימין נתניהו צילום : רויטרס
 

ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, התייחס הבוקר (ראשון) בישיבת הממשלה לכוונת המעצמות להגיע להסכם מסגרת עם איראן, ואמר כי הסכם זה "עלול להשאיר את איראן כמדינת סף גרעינית, דבר שיסכן בראש ובראשונה את קיומה של מדינת ישראל".

 

ראש הממשלה הוסיף כי מתוקף תפקידו "אני מחויב לעשות כל מאמץ כדי למנוע מאיראן להשיג נשק גרעיני שיכוון כלפי מדינת ישראל. המאמץ הזה הוא חובק עולם, ואגיע לכל מקום שאליו אוזמן כדי להשמיע את עמדתה של מדינת ישראל וכדי להגן על עתידה וקיומה".

 

נתניהו ביקש בנוסף להביע תנחומים עבור ראש ממשלת יפן והעם היפני, בעקבות סרטון התעמולה האחרון שפרסם ארגון דאע"ש, בו מדווח לכאורה על מותו של אזרח יפני. "בשבוע שעבר, בעת ביקורו של ראש ממשלת יפן בישראל, אמרתי לו שהמאבק נגד טרור האסלאם הקיצוני הוא מאבק משותף, ורק אם נהיה מאוחדים נוכל לו. ישראל מתייצבת לצדה של יפן ולצדו של העם היפני ברגע הקשה הזה", הצהיר ראש הממשלה.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.