הפרקליטות מפרסמת את המכתב שזייף הרוצח דניאל מעוז, כשניסה להפליל את אחיו

 
עודכן 12:03 10/12/2014

מעל שלוש שנים לאחר שדניאל מעוז רצח את הוריו בדירתם בירושלים, הפרקליטות מפרסמת את המכתב שכתב יחד עם שותפו לתא המעצר, רוני בן ארבון, בו הוא מפליל את אחיו ניר ברצח הוריהם בשכונת רמות שבירושלים: "שמעתי צעקות מהדירה וראיתי את ניר רץ החוצה", נכתב בעדות המזויפת

 
 
 
 
 
דניאל מעוז משחזר את רצח הוריו, נח ונורית מעוז
דניאל מעוז משחזר את רצח הוריו, נח ונורית מעוז צילום : חדשות 10
 

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד דניאל מעוז ורוני בן ארבון, בגין בידוי ראיות ושיבוש הליכי משפט, במסגרת חקירת הרצח של נורית ונח מעוז. על פי כתב האישום השניים שישבו יחד בתא המעצר זייפו מכתב המפליל את אחיו של דניאל מעוז, ברצח ושלחו אותו לפרקליטות.

 

"אני מתגורר כל חיי בשכונת רמות ומכיר את דני וניר מעוז אישית. קצת אחרי 23:00 שמעתי צעקות מהבית וראיתי את ניר מעוז יוצא מהבית בריצה, אין לטעות זה היה ניר", כך מופיע בחלק מהמכתב אותו שלחו השניים לעורך הדין של דניאל מעוז ולשופטים.

 

לאחר ששלחו את המכתב, שרפו השניים את המכתב המקורי שנכתב בכתב ידו של דניאל מעוז והשמידו גם את ההתקן הנייד עליו היה שמור הקובץ המקורי. במעשיהם בדו הנאשמים ראיה בכוונה להטעות רשות שיפוטית, ורוני בן ארבון אף ניסה להכשיל הליך שיפוטי או להביא לידי עיוות דין.

 

דניאל מעוז הורשע בכך שרצח את הוריו נח ונורית מעוז בדירתם בירושלים בחודש אוגוסט 2011. בית המשפט גזר עליו שני מאסרי עולם באשמת רצח וחמשות מאסר נוספות בגין השמדת ראיות

 

המכתב ששלחו השניים לפרקליטות:


אני מתגורר כל חיי בשכונת רמות ומכיר את דני וניר מעוז אישית והם מכירים אותי על אף שאני צעיר מהם במספר שנים. רצה הקב"ה ובליל הרצח ישבתי על המדרגות שמתחת לפנס הרחוב שממש ממול לבית משפחת מעוז.


קצת לאחר 23:00 בלילה שמעתי צעקות מבית משפחת מעוז ואז נעמדתי והשקפתי על הכניסה לבית, כמה דקות אח"כ הגיע שכן מבוגר שנעמד מחוץ לחצר בית משפחת מעוז והסתתר מאחורי שער העץ הפתוח של החצר.


אז ראיתי את ניר מעוז יוצא מהבית, נועל את הדלת וחולף בריצה על פני השכן שהסתתר מחוץ לחצר. ניר היה בחזה חשוף, הוא לבש חולצה שחורה מכופתרת שהייתה פתוחה לגמרי ומכנסיים שחורים ארוכים.בעניין זה אין לטעות! זה היה ניר מעוז בוודאות.


רק בבוקר למחרת הבנתי את גודל האסון ומאז אני חווה ימים רבים של ייסורים ולילות רבים ללא שינה.על כן בעצת רב אני שולח לך את עדותי בעילום שם בכדי שבע"ה ימנע עינוי הדין ועיוות הדין חס ושלום.

 

 

 
ניר ותמר מעוז, אחיו של דניאל מעוז
ניר ותמר מעוז, אחיו של דניאל מעוז צילום : חדשות 10
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.