לנה דנהאם חושפת: "עברתי תקיפה מינית"

 
עודכן 12:55 02/10/2014

יוצרת הסדרה 'בנות', חושפת בספרה החדש את התקיפה המינית שעברה ע"י סטודנט שלמד איתה בכיתה באוניברסיטה, "הוא פגע בי בפיזית"

 
 
 
 
 
לנה דנהאם •
לנה דנהאם • צילום : Getty Images
 

בספרה החדש של לנה דנהאם, "Not That Kind of Girl", אחד הפרקים מספר על התקיפה המינית שעברה כשהייתה סטודנטית בקולג' באוהיו. "זה קטע שמאוד התלבטתי אם להכניס לספר", היא אמרה בראיון לשדרן הרדיו, הווארד שטרן, "אבל אנחנו חיים בתקופה בה תקיפות מיניות ברחבי הקמפוס הם ממש מגיפה וכמות הנשים שלא מרגישות בטוחות בקמפוס, או שחוות תקיפה מינית על ידי מישהו שהן מכירות ולכן מאשימות את עצמן - רק הולכת וגדלה".

 

דנהאם, יוצרת הסדרה 'בנות', בת ה-28 אומרת כי לא דיברה עד כה על התקיפה שעברה מפני ש"זה חלק כל כך גדול ופרטי בחיים שלי ומהזהות שלי. וגם לא רציתי להיות מתוייגת בתור קורבן", היא אומרת, "אני מאוד מודעת לזה שזה מחזק ומעצים לדבר על החוויות הקשות שעברת אבל זה באמת היה חלק מחיי שלא רציתי לגעת בו".

 

"כל כך הרבה נשים וגברים לא יודעים מה המשמעות המדוייק של 'הסכמה', במיוחד בסקס. אם את באמצע של קיום יחסי מין אבל פתאום בן הזוג שלך נהיה אגרסיבי וגורם לך לעשות דברים שאת לא רוצה לעשות - זאת תקיפה מינית", היא אומרת, "הרבה נשים חושבות שהן הביאו את עצמן לסיטואציה הזו ולכן הן אשמות וזה מיתוס שחייב להישבר".

 

"במקרה התקיפה המינית שלי אני גם נפגעתי פיזית ואמא שלי הכריחה אותי ללכת לרופא. אמרתי לה שהשתכרתי ושנקלעתי לסיטואציה בעייתית ושאני לא זוכרת אם השתמשתי בקונדום ולכן כדאי שנלך לרופא ושם אצל הרופא רמזתי לו מה באמת קרה והוא היה מאוד אמפטי".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.