מרסל מוסרי - שילוב של שכונה, קדושה ותשוקה

 
עודכן 14:02 21/09/2014

לפני חצי שנה היא עוד עבדה בתל אופן תמורת 25 ש"ח לשעה, היום ההצעות כבר לא מפסיקות לזרום ומרסל נהייתה אימפריה שמייצרת סיפורי פייסבוק, ספרים וטור במעריב. אז איך אסי דיין קשור לכל זה ומה כתב לה בהודעה ב-4 בבוקר? צפו בקטע

 
 
 
 
 

מרסל מוסרי מספרת על זיכרונות מילדות קשה. "הייתי בכיתה ג' ולא יכלתי להשתתף בחוג דרמה כי אבא שלי קצר בכסף וכבר מובטל חצי שנה, הקשבתי מחוץ לדלת ושמעתי את המורה צועק על אחד הילדים שהוא בחיים לא יהיה שחקן, נשפתי שתי נשיפות ונכנסתי לכיתה. המורה צעק עליי לצאת ואני בכל זאת עמדתי שם ודקלמתי מונולוג שמספר על ילדה שלא יכולה להתתף בחוג דרמה כי אבא שלה מובטל כבר חצי שנה".


מוסרי אומרת שיש בה עצב גדול "למרות שאוכל תמיד היה במקרר ואף פעם לא הלכנו עם בדים קרועים", היא מספרת, "אמא תמיד אמרה לי שאני הכי יפה, משם הבטחון שלי". מוסרי עבדה עד לפני חצי שנה כפקידה שמרוויחה 25 שקלים לשעה ב'תל אופן' בעיריית תל אביב. עד ש"יום אחד נכנס מישהו למשרד", היא מספרת, "מאוד מוכר ואהוב ואמר שהוא ואשתו לא הצליחו להוציא אופניים והוא ביקש זיכוי ממש בגסות ואני החלטתי מיד - פה לא נשארת. ירדתי למטה, לקחתי מונית הביתה ולא חזרתי".

 

מאז שעזבה מוסרי מפרסמת בפייסבוק סיפורים על שכונה, קידוש ותשוקה. מכונת הלייקים נדלקה ואיתה בערה תאוות הכתיבה של מרסל שלא יודעת שובע. מהר מאוד סיפורי השכונה שפרסמה הפעכו לתופעה מתפשטת ואז גם לספר שיצא במימון מעריציה. לאט לאט ובמיוחד לאחר ההספד המפורסם שכתבה מוסרי לאסי דיין, החלו לזרום לכיוונה הצעות ומרסל נהייתה אימפריה שמייצרת סיפורי פייסבוק, ספרים, טור פופולרי במעריב ותוכנית חדשה ברדיו ללא הפסקה.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.