פרסום ראשון: פרשת "האנס המסמם" - המשטרה עצרה חשוד בעשרות מקרי אונס

 
עודכן 17:17 21/06/2014

בפעם הראשונה בישראל נעצר תושב ת"א החשוד בעשרות מקרי אונס באמצעות סם אונס. על פי החשד הוא השתמש בסם אונס מסוג JBL, לקח את הבנות לדירתו, סימם אותן וקיים עמן יחסי מין. הוא נעצר אמש בפעילות סמויה של שוטרת שהצליחה ליצור עמו קשר ולהפליל אותו. הערב יובא לדיון בהארכת מעצרו

 
 
 
 
 

בפעם הראשונה אי פעם - המשטרה עצרה חשוד בשימוש בסם אונס. לפני כמה חודשים- התלוננו מספר צעירות, שנאנסו על ידי אותו גבר בדירתו בתל אביב. כולן סיפרו סיפור דומה. הכירו אותו, התכתבו אתו, והגיעו בשלב מסוים לדירתו. בבוקר, הן מספרות, "התעוררנו עירומות, לאחר קיום יחסי מין שלא מרצוננו. אנחנו לא זוכרות דבר".

 

הפיקוד הבכיר של משטרת מחוז תל אביב התכנס, כדי לחשוב כיצד יש לנהוג. במשטרה יודעים, כי אי אפשר להוכיח אונס באמצעות סם אונס, לאחר פרק זמן של בין ארבע לתשע שעות. הפיקוד הבין, כי לעולם לא יהיה ניתן להוכיח כי הבנות נאנסו.

 

 

אבל במקרה הזה, המשטרה פעלה בתחכום ויצירתיות. שוטרת צעירה גויסה למשימה. מטרתה הייתה ליצור קשר עם החשוד, ולפתח איתו שיחה. השיחה הובילה בימים האחרונים למפגש בביתו של החשוד שהתקיים אתמול בערב.

 

כל המבצע היה מתועד מתחילתו ועד סופו. על פי החשד, הצעיר החדיר את הסם למשקה של השוטרת ואז בוצעה המעצר. עשרות בלשים קפצו עליו, ועצרו אותו. הערב הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בתל אביב.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.