הסיבה האמיתית להדחתה של אורטל בן דיין

 
עודכן 20:40 08/06/2014

אב"ד חזרה לשגרה בחנות הבגדים שבבעלותה אבל ברחוב עדיין לא נרגעו. "לא מצא חן בעיני שאת אוהבת ערבים", מסבירה לה עוברת אורח אך אורטל לא מתרגשת. על העירום במקלחת: "הוא רצה לעשות עלי אבו-עלי"

 
 
 
 
 

אורטל בן דיין הייתה הגפרור שהבעיר לא פעם את האש בבית "האח הגדול". מי שחשב שבכך מספיק כדי להגיע עד לגמר טעה בגדול. אב"ד הודחה אתמול (שבת) באופן מפתיע אבל נראה שהיא לא מתרגשת מכך יותר מדי.


"הייתי בנקודות שידעתי שההתנהגות שלי אולי תעיף אותי הביתה", מסבירה בן דיין ביום שאחרי. "כשדיברתי על חנין זועבי וכשאמרתי שהצבעתי לבל"ד", היא נותנת דוגמאות בזמן שהיא מגיעה לחנות בגדי יד השנייה שבבעלותה.


"אני חוזרת לעבוד", מסבירה הפמיניסטית-שמאלנית-מזרחית אבל הציבור ברחוב רק מתחיל להתעניין. "אני גם כן מרוקאית ולא מצא חן בעיניי שאת אוהבת ערבים", מסבירה לה עוברת אורח שכנראה חושפת את הסיבה שבגינה הודחה בן דיין.


אולם, לבן דיין אין חרטות על דבר והיא אפילו טוענת כי שמרה על איפוק. "קרו שם דברים לא פשוטים אבל הייתי מאוד מתונה".


כשנשאלת בן דיין על סצנת העירום במקלחת היא מבהירה את עמדתה. "זה לא היה מיני. הוא חיפש אותי כבר כמה ימים ורצה לעשות אבו-עלי גברי אז לקחתי את המרחב שלי באמצעים שהיו לי", היא טוענת.


והאם בן הזוג מראה סימני קנאה? נראה שלא. "מעולם לא יצא לי להיות עם גבר שלא היו לי איתו חילוקי דעות על רקע פמיניסטי", היא מחמיאה לו.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.