שוב בחדר החקירות: אולמרט נחקר 8 שעות

 
עודכן 17:45 08/04/2014

ראש הממשלה לשעבר הגיע גם היום ליחידה להב 433 של המשטרה בלוד, שם נמשכת חקירתו בחשד לשיבוש הליכי משפט. גם סנגורו נבות תל צור נחקר שוב. מהמשטרה נמסר כי חקירתם טרם הסתיימה

 
 
 
 
 

ביחידה להב 433 של המשטרה נמשכה זה היום השני חקירתו של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, שהורשע לפני כשבוע בקבלת שוחד בפרשת הולילנד. אולמרט וסניגורו, עו"ד נבות תל-צור, נחקרו גם היום (שלישי) בעקבות הראיות החדשות שסיפקה מי שהייתה מזכירתו של אולמרט במשך עשורים, שולה זקן.

 

 
אולמרט יוצא מחקירתו במשטרה
אולמרט יוצא מחקירתו במשטרה צילום : חדשות 10
 

אולמרט, החשוד בעבירות של עבירות שיבוש הליכי משפט והדחה בחקירה ובעדות, נחקר היום במשך שמונה שעות בהקשר לתיקי החקירה שהתנהלו בעניינו בשנים האחרונות. מהמשטרה נמסר כי החקירה צפויה לשוב ולהתחדש בימים הקרובים. כן נחקר הבוקר במשרדי להב 433 בלוד עורך דינו לשעבר של אולמרט, נבות תל צור. הוא חשוד ששכנע את זקן באופן בעייתי לוותר על העסקה עם הפרקליטות.

 

אתמול עימתו החוקרים את ראש הממשלה לשעבר עם ההקלטות שסיפקה זקן, ובהן נשמע משוחח איתה על המשפט. במשטרה אמרו אתמול כי אולמרט נחקר לא רק על שיבוש הליכים בפרשת הולילנד, אלא גם בפרשות הקודמות בהן הואשם - ראשונטורס ומעטפות הכסף.

 

זקן ככל הנראה החלה להקליט את המפגשים בינה לבין ראש הממשלה לשעבר כבר בשנת 2010, אולם הדברים עדיין נבדקים. מה שכן ניתן לומר בוודאות הוא שההקלטות נוגעות לשתי הפרשות הקודמות. מקורביו של אולמרט טענו כי זקן היא שיזמה ופנתה אליו כי חששה לדברי מקורבי אולמרט שעורכי דינה "מוכרים אותה".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.