הליצן העצוב: ירון ברלד לא מתאושש מהחקירה נגדו

 
עודכן 21:53 21/03/2014

מי שנחשב לכוכב הכי רועש בטלוויזיה מצא את עצמו נחקר בחשד להטרדה מינית של נערה. למרות שחרורו והספקות הגדולים סביב אמינות גרסתה, הוא עדיין מסרב להיפגש עם חבריו ומסתגר בחדר שבבית ההורים. סניגורו בטוח: "אי אפשר לעבור דבר כזה ולהישאר אותו בן אדם"

 
 
 
 
 

בזמן שורדה ברלד משוחחת עם צוות חדשות10, מסתגר בנה ירון, הקומיקאי הכי צבעוני בטלוויזיה שלכם, כמה מטרים משם בחדרו. שבועיים כבר חלפו מאז שוחרר ממעצר, אך למעשה הוא עדיין נמצא בכזה, הפעם מבחירה שלו. "קשה לו מאוד להתאושש", מסבירה האם המודאגת.

 

 

כזכור, החקירה עוררה סערה גדולה, כשהתברר כי הבדרן היה חשוד בהטרדה מינית של נערה. לאט לאט צפו הספקות בנוגע לאמינות של גרסתה, עד שבהמשך היא כבר נחקרה בחשד לתלונת שווא. למרות זאת, ניכר כי הוא הושפע באופן קשה מההתרחשויות סביבו.


"רוב הזמן הוא בבית, בחדר בדרך כלל. באו החברים מארץ נהדרת לבקר אותו והוא לא הסכים לצאת", אומרת האם. חברו הקרוב, רון ביטון, לא מופתע: "אנחנו מכירים את הנפש הזו. הוא לוקח את זה מאוד מאוד קשה". חבריו בטוחים כי "גם אם הפרשה הזו תסתיים, זה פשוט לא יעזור".


אין ספק שחקירה בתחנת משטרה איננה חוויה נעימה לאיש, אך יש לזכור כי האישיות של ברלד שברירית עוד יותר. הוא כבר מצא את עצמו בעבר מסוגר בממ"ד של בית הוריו במשך 4 שנים שלמות, אחרי שהותקף על ידי מחבלים ביחד עם אביו בשנת 2000.


"מבחינתו זה השקט שאחרי הסערה", מסביר ביטון. "יש לו אישיות שהוא מאוד פוחד מביקורת שלילית. היה לו למשל את המקרה עם הסאונדמן בהופעה, שהוא זרק לעברו משהו. יום למחרת, כשזה הופיע בחדשות, הוא התקשר מבוהל ושאל אם שונאים אותו. ירון קשוב מאוד לקהל".


"הוא לא יכול להשתקם מזה", קובע סניגורו, עורך הדין ליאור אפשטיין. "אף אחד לא יכול. 20 שנה אני טבול בתוך הזפת הזו, ואני יודע שאי אפשר לעבור את האירועים האלה ולהישאר אותו בן אדם שהיית".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.