הוארך מעצר קרובי משפחתו של רוצח גדי ויכמן: "התריסו נגד השופטים"

 
עודכן 14:48 10/03/2014

בית המשפט השלום בבאר שבע האריך ביומיים את מעצרם של קרובי משפחתו של עדן אוחיון, שהורשע ברצח גדי ויכמן ונידון למאסר עולם. קרוביו של אוחיון תקפו את מאבטחי בית המשפט לאחר הישמע גזר הדין בקטטה שתועדה בכל כלי התקשורת. מלבד תקיפת המאבטחים אמר השופט כי החשודים גם "השמיעו אמירות מילוליות קשות כלפי השופטים"

 
 
 
 
 

מעצרם של קרובי משפחתו של עדן אוחיון, שהורשע אתמול ברציחתו של גדי ויכמן, הוארך היום (שני) ביומיים נוספים. קרובי משפחתו של אוחיון תקפו את המאבטחים לאחר הישמע גזר הדין וגרמו למהומה רבתי במסדרונות בית המשפט.

 

שופט בית המשפט החליט להאריך את מעצרם של השניים לאחר שקבע כי יש חש סביר לכך שביצעו את העבירות המיוחסות להם. כל אירוע התקיפה והקטטה עם המאבטחים תועד ושודר בכלי תקשורת רבים. "ניתן להבחין בתקיפה המיוחסת באופן ברור בצילומים שנקלטו על ידי התקשורת שנכחה במקום", הסביר השופט.

 

 

הוא המשיך ואמר בהחלטתו כי החשודים התריסו בפני בית המשפט בשל עוצמת האלימות שהפעילו ובשל העובדה שפתחו בקטטה בתוכו. "הם השמיעו אמירות מילוליות קשות כלפי השופטים שהשמיעו את הכרעת הדין", נכתב בהחלטת בית המשפט.

 

המהומה פרצה אתמול לאחר שבית המשפט שלח את אוחיון למאסר עולם בגין רציחתו של ויכמן בבאר שבע. אוחיון הורשע כי רצח את ויכמן לאחר שזה ביקש מחבורת נערים שהייתה מתחת לביתו כי יפסיקו להרעיש.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.