תיעוד בלעדי: רב אומר לחסידיו לתקוף קשישה בת 72

 
עודכן 21:43 18/02/2014

הרב משה שפירא אמר לארבעה מחסידיו לתקוף קשישה בת 72. הוא האשים אותה במעורבות בפרשת הפדופיליה שהייתה בשכונת נחלאות בירושלים לפני שנתיים וחצי. "צריך להכות אותה עד לאשפוז, לא יהיה איכפת לי אם לא יהיה את מי לאשפז"

 
 
 
 
 

הרב משה שפירא, העומד בראש קהילה גדולה של חוזרים בתשובה בירושלים, אמר לארבעה מחסידיו לתקוף קשישה בת 72. בתיעוד שניתן לחדשות10 נראה הרב אומר: "צריך פשוט להכות אותה עד לאשפוז, וגם לא יהיה איכפת אם לא יהיה את מי לאשפז".

 

לפני כשנתיים וחצי הסעירה פרשת פדופיליה שהתרחשה בשכונת נחלאות בירושלים את הקהילה החרדית בשכונה. המשטרה עצרה שלושה חשודים במעשה, אך בקהילה נוצר חשד שהמעשים בוצעו בדירתה של ש', הקשישה שהותקפה. "צריך להיכנס אליה הביתה ולהחריב אותו. נכנסים כמה גברתנים רעולי פנים ועושים שם שמות, לוקחים גרזנים והורסים את הכל", הוסיף שפירא.

 

 

לאחר שהבהיר בפני חסידיו כי אי אפשר לסמוך על המשטרה ועל הראיות שהשיגו, החליטו ארבעה מהם, אבות לילדים שהותקפו מינית לכאורה בפרשה, לתקוף את ש'. הם נכנסו לביתה, היכו אותה בכל חלקי גופה, כפתו אותה באזיקונים, חקרו אותה והמשיכו להלום בה עד שרגלה נשברה.

 

בעקבות האירוע הגישה פרקליטת מחוז ירושלים כתב אישום נגד הרב שפירא בגין שידול לתקיפה, וכנגד שניים מהאבות שהשתתפו בתקיפה הוגשו כתבי אישום באשמת חבלה בכוונה מחמירה.

 

באמצעות עורך דינו יעקב ויינרוט, טען הרב שפירא כי הדברים הוצאו מהקשרם ושמטרת השיחה הייתה לעודד את הילדים ולהציג לפניהם עמדה נחושה ובלתי מתפשרת. עוד הוא טען כי הוידאו ערוך באופן מגמתי ושהוא נגד אלימות.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.