דנה אינטרנשיונל חושפת את חיי המין שלה: "אני שוברת שיאי חרמנות"

 
עודכן 23:58 25/01/2014

הדיווה התארחה ב"שמועות" ולא התביישה לדבר על שום נושא ולחשוף את הסודות הכי כמוסים שלה. "אני לא באמת אדם שמח", טענה. "בראש אני חצי גבר", הצהירה. "למעשה אני ביישנית וחסרת ביטחון", הוסיפה. על תעשיית המוזיקה והטלוויזיה: "היום משתמשים בך מחר זורקים אותך". צפו בתוכנית המלאה

 
 
 
 
 

לפני 20 שנה החלה לצמוח אחת התופעות החשובות במוזיקה הישראלית. קוראים לה דנה אינטרנשיונל. מאז היה הפכה לדיווה בין-לאומית שטורפת את כל העולם, מייצרת סביבה עניין, אך יחד עם זאת היא תמיד נשארת חידה. מה באמת מסתתר מאחורי התדמית הפרועה הזאת? דנה התארחה ב"שמועות" וחשפה את הסודות. "הפכתי מברווזון מכוער לברבור", היא טוענת. "הרגשתי שנים מכוערת אבל לא עוד".


אז אמנם אינטרנשיונל טוענת כי הרגישה מכוערת במשך תקופה ארוכה, אך זה לא מונע ממנה לעסוק בסקס ובמיניות חלק גדול מהזמן שלה. למעשה, אולי דווקא התחושה העצמית לגבי המראה שלי היא זו שמזינה את העיסוק ביחסי מין. "אני לא שוברת לבבות, אני שוברת שיאי חרמנות", היא טוענת בפני צחי קומה.


"עדיף שיתעסקו במיניות שלי מאשר שלא יתעסקו", מבהירה הדיווה. "זה עוזר וזה מזיק זה פעם כך ופעם כך", היא מסבירה. "אני כמו גבר שירצה לרעות בשדות זרים ורוצה את הפרטיות שלו -בראש אני חצי גבר", ממשיכה. "אני אוהבת להשתמש בגברים ולזרוק. לדפוק ולזרוק כמו שגברים רעים עושים לנשים", היא מציגה את עמדתה לגבי היחסים עם המין השני.


במהלך הריאיון, חשפה הזמרת גם את פחדיה העמוקים ביותר. "אני לא באמת אדם שמח. בשביל לשמח אנשים צריך להיות בך מקום הפוך", היא טוענת. "בן אדם שמח מטבעו מקבל את זה כמובן מאליו והוא לא משמח אחרים כי זה לא קיים אצלו בלקסיקון".
"אני ביישנית וחסרת ביטחון. מהמקום הזה האובר ביטחון מגיע ותופס פיקוד", היא טוענת. "אבל אני לא מעמידה פנים אבל אני מקרינה משהו ומרגישה משהו אחר".


בדבריה, חשפה הדיווה גם את חלומה הגדול. "אני מקווה להיות בעלת חברת הפקות ולהפיק אמנים אחרים. אני מקווה להמשיך לעשות את מה שאני אוהבת ולהיות בריאה".


על אף רצונה להישאר בעולם המוזיקה והטלוויזיה, אינטרנשיונל מותחת ביקורת על התעשייה. "זה לטרוף ומרפקים ולאכול ככל יכולתך. אתה חושב קודם כל על עצמך ועל העשייה שלך לפני שאתה חושב על אחרים", היא גורסת. "היום משתמשים בך מחר זורקים אותך. צריך להיות עם רגליים יציבות על הקרקע ולא להאמין למחמאות ולא לתת לשתן לעלות לראש".

 

לכל התוכניות המלאות והקטעים החמים בעמוד של שמועות

 

בואו להיות חברים של שמועות בפייסבוק

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.