פרסום ראשון: מנכ"ל עיריית ירושלים התפטר

 
עודכן 17:32 16/01/2014

יוסי היימן הודיע על סיום תפקידו, בעקבות מתיחות עם ראש העירייה, על רקע רצונו של ניר ברקת למנות את מובילי הקמפיין שלו לתפקידים בכירים בעירייה – בניגוד לרצונו של היימן. בנוסף, העירייה מצויה בגירעון תקציבי גדול, וברקת מתכנן קמפיין נגד הממשלה בשל הכספים שטרם הועברו לתיקון נזקי השלג

 
 
 
 
 

מנכ"ל עיריית ירושלים, יוסי היימן, הודיע אחר הצהריים במפתיע על התפטרותו מהתפקיד - כחצי יממה לאחר שהמשנה למנכ"ל, זיו איילון, ביצע צעד דומה.

 

היימן וראש העירייה ניר ברקת הם חברים קרובים, מאז תקופת הצנחנים, והמנכ"ל מכהן בתפקיד מאז ינואר 2011, אז החליף את יאיר מעיין. ההחלטה הגיעה בעקבות מתיחות גדולה בין השניים, שהגיעה לשיאה בימים האחרונים.

 

 

ברקת מעוניין למנות את מובילי הקמפיין שלו, שעזרו לו להיבחר בשנית, לתפקידים בכירים בעירייה, בניגוד לדעתו של היימן: מדובר על זהר זולר, מנהל הקמפיין שאמור להתמנות לראש אגף, ועידו רוזנברג אמור להתמנות למזכיר העיר.

 

בעיה נוספת היא תקציב העירייה, בו קיים כיום גירעון של יותר מ-100 מיליון שקלים. גם סופת השלג שפקדה את העיר לפני כחודש לא הועילה למצב, כאשר עדיין אין תקציב לשנה החדשה. ברקת מתכנן בימים האחרונים גם קמפיין נגד ראש הממשלה והממשלה בכלל, בטענה שהבטיחו מאות מיליוני שקלים לצורך שיקום הנזקים - וטרם העבירה אותם. כזכור, הסופה הביאה להצטברות עשרות סנטימטרים של שלג על הקרקע בירושלים ולחסימת דרכים ראשיות אליה במשך ימים ארוכים.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.