רני רהב על הזמר: "לא עולה בדעתי שהוא עשה את זה"

 
עודכן 14:30 16/11/2013

איש יחסי הציבור התייחס לפרשה שמסעירה את עולם הבידור הישראלי. "אין מחילה בעבירות האלה", הוא אמר, אך ציין ש"מהיכרותי עם הזמר, זה לא נראה לי הגיוני". בינתיים הוא תקף את ההתפוצצות הפרשה ברחבי הרשת: "יש להפעיל את האכיפה ומיד גם ברשת האינטרנט"

 
 
 
 
 

איש יחסי הציבור רני רהב התייצב היום (שבת) לצד הזמר המפורסם ששמו נקשר בחשדות לקיום יחסים עם נערה בת 15. באירוע "שבתרבות" בתל אביב אמר רהב: "אין לי הערכה איך זה ייגמר. אני לא יודע במה מדובר. אם מישהו עשה עבירה, אין מחילה בעבירות האלה, אבל אני חושב, מהיכרותי עם הזמר, זה לא נראה לי הגיוני. אבל בשביל זה יש חקירה ואני מצדיע למשטרה".

 

רהב התייחס בהרחבה לפרשה המסעירה בשלושת הימים האחרונים את עולם הבידור, אחרי שדבר התנהלות החקירה בנושא התפרסם בתום חודשיים של חקירה סמויה. במשטרה טרם החליטו איך ומתי לזמן את החשודים בפרשייה, בהם שני זמרים מפורסמים. "הזמר המפורסם לא זומן לחקירה, לא דיברו איתו, אף אחד לא יודע במה מדובר", הדגיש רהב.

 

 
הזמר החשוד בליל פרסום הפרשה. "הוא עוד לא נחקר"
הזמר החשוד בליל פרסום הפרשה. "הוא עוד לא נחקר" צילום : חדשות 10
 

בנוגע לתגובה שפרסם בליל חמישי האחרון אותו הזמר, ציין היח"צן כי הזמר "ענה על דעת עצמו בפייסבוק וזו זכותו כי, לכאורה, מבחינתו לא קרה דבר חוץ מגילויי השטנה באינטרנט, בינתיים על לא עוול בכפו. אין חקירה. צריך לחקור, אבל בואו ננשום, הוא לא הוזמן לחקירה. עד לרגע אחד הוא היה הדבר הכי מדהים במדינה. אולי לא כצעקתה?"

 

אחת הנערות שהעידה בפרשה: "מנסים להפיל אותו"

 

רהב הוסיף והבהיר את עמדתו בנוגע לעבירות המיוחסות לאותו הזמר. "מי שמכיר אותי יודע שכל מה שקשור להטרדה מינית, אונס וכדומה - אסור שיקרה. המשטרה צריכה לעשות את עבודתה. אבל זה לא המקרה. אני לא יודע במה מדובר, איש אינו יודע, רק מה ששמענו במהדורות החדשות ובאינטרנט". הוא גם הבהיר כי לא הוא היחצ"ן ששמו נקשר בפרשה: "באינטרנט היה כתוב שיחצ"ן מסיבות עשה כך וכך. אני לא מיחצ"ן מסיבות, אבל בני ביקש שיהיה כתוב שזה לא אני, כי הוא מייחצ"ן מסיבות, אז כתבו שזה לא היחצ"ן המפורסם".

 

הוא התייחס גם לפרסום הפרטים השונים בפרשה ברחבי האינרנט ולבלוגר עומרי חיון שפרסם את שם הזמר, ובשל כך נחקר ושוחרר בערבות. "כאזרח במדינת ישראל, אני פעור פה. אני שואל את עצמי היכן רשויות האכיפה במדינת ישראל. יש צו איסור פרסום על-פי חוק וברשת האינטרנט חוגגים.יש להפעיל את האכיפה ומיד גם ברשת האינטרנט", הוא קרא. "קרו דברים איומים, העלו תמונות של נשים באינטרנט שאין להן קשר לעניין הזה. בא בלוגר ועל דעת עצמו, כאילו חי באלג'יריה והוא לא קשור לחוק, מעלה תמונה של הזמר ואומר 'זה הזמר המפורסם'. למה הוא לא באבו כביר?"