המירוץ לפסגה של מיכל הקטנה: "עדיין מפחדת שאף אחד לא יגיע"

 
עודכן 22:40 15/11/2013

לפני חמש שנים היא עוד הייתה מוכרת בגדים. אבל היא החליטה להיות כוכבת ילדים. אז מה אם בכלל לא היה לה מופע. "זה פשוט משהו שנולדתי איתו. הצורך לקבל עוד ועוד אהבה"

 
 
 
 
 

כמו בכל דבר בחייה, מיכל ויצמן לא תיתן למציאות לשנות את הסרט שהיא חיה בו. בשבת האחרונה, במקום לחכות שמישהו יארגן לה מסיבת הפתעה, היא החליטה להפתיע את עצמה במסיבת יום הולדת גרנדיוזית. זה לא מפתיע בשביל מישהי שלפני שלוש שנים סגרה לעצמה הופעת בכורה ככוכבת ילדים חדשה - בלי שבכלל היה לה מופע.

 

 

בקלות יכלה לחיות חיים נוחים, אבל ויצמן - שנשואה לבנו של איש העסקים מני ויצמן - לא נתנה לעובדה השולית שאין לה מה להעלות על הבמה לעצור אותה מלהגשים את החלום להיות כוכבת בלי דקה אחת של לימודי משחק או שירה. "ראיתי שאבי דור שולט בתעשיית הילדים", היא משחזרת. "התקשרתי אליו וב-8:30 נפגשנו, וכאילו נועדנו לעבוד יחד. אמרתי שאני רוצה שיעשה לי די-וי-די. הפגישה הסתיימה, סימסתי את סיכום הפגישה. הוא לא יכול לברוח. הוא אהב את האומץ הזה".

 

ואז הגיעה ההופעה הראשונה. "דקה לפני שקררו לי לבמה אני מסדרת דברים מאחורי הקלעים. לא היה לי זמן להתרגשות", היא משחזרת. "אני יוצאת והרגשתי שזה הייעוד שלי. כשההופעה נגמרה, הייתה התנפלות היסטרית והייתי שעה וקצת עם כל הילדים. אבל לא הייתה לי חתימה. ביקשו ממני דברים שלא הייתי מוכנה אליהם".

 

השנה, היא מרגישה, הגיעה לשיא. "זו הפעם הראשונה שאני מופיעה ב'מותק של פסטיבל'. אני בהפקה הכי חלומית. זה השיא. בשנה שעברה אמרו לי שאני עוד לא שם. יכולתי לשבת בבית ולהתבאס. אבל אמרתי אני אקח את זה, אני אדהר ואני אבוד בטירוף כדי שבשנה הבאה אהיה שם".

 

למרות זאת, החששות הכי גדולים ממשיכים לרדוף אותה. "הבנתי שלא משנה כמה אהבה אקבל וממי, זה פשוט משהו שנולדתי איתו. הצורך לקבל עוד ועוד אהבה", מתארת ויצמן. "ההתרגשות והלחץ שלי הוא שאף אחד לא יבוא ליום הולדת לי. אומרים לי שהאולם 'סולד אאוט' ואני בפנים 'כולם שם? כולם הגיעו?"

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.