הכירו את הנערות

 
עודכן 17:42 16/10/2013

דריה היא נפגעת תקיפה מינית ששונאת גברים, ורד היא נערה אתיופית שאביה רצח את אמא שלה ואוסי הפרובוקטיבית מגיעה מבית שבור

 
 
 
 
 

דוביק דגן מחליט לפתוח מעין מקלט לבני נוער עד גיל 17 שהתנתקו ממשפחותיהם, כל אחד מסיבות אישיות ועצובות משלו. לשם כך הוא שוכר אם בית - שירלי, שתעזור לו בטיפול השוטף בבני ובנות הנוער בבית.


העלילה המרכזית של כל פרק עוסקת בסיפורה של דמות אחרת מבין השישה המתמודדים עם בעיות כמו חזרה בשאלה, אלימות במשפחה, עבריינות, סמים, אלכוהול, מגדר אנרכיזם ועוד.

 

 
שולחן לשישה
שולחן לשישה צילום : צילום מסך -
 

דריה בת ה-17 היא בריונית אמיתית, פמיניסטית קיצונית ונפגעת תקיפה מינית שלא מצליחה למצוא את עצמה בתהליך ההתבגרות. היא שונאת את כל הגברים ובעיניה הם מניאקים, ולכן היא מעוררת רושם של מי שעומדת להיות לסבית. מצד שני, בנות פרובוקטיביות כמו אוסי, למשל, נראות לה כמו זונות ולכן היא תמיד נגדה. כשהיא לא זועמת על העולם היא מבלה את זמנה במשחקי פלייסטיישן.

 

אביה של דריה הוא קצין גבוה במשטרה ויחסיה אתו מורכבים. היא שונאת אותו כי הוא סרב להאמין שהבוס שלו ניצל אותה מינית, ולכן מסרבת להיפגש אתו. מצד שני, בלילות היא מתגנבת הביתה וגונבת ממנו כסף.

 

 
שולחן לשישה
שולחן לשישה צילום : צילום מסך -
 

אוסי היא נערה סקסית בת 17, מפריזה בשתיית אלכוהול, פרובוקטיבית מבחינה מינית, שכבר הציעה את עצמה לגברים תמורת טובות הנאה. היא עזבה את הבית כי הלימודים לא עניינו אותה, ובעקבות היעדרויות תכופות מבית הספר היא הסתכסכה עם הוריה הגרושים שכל אחד מהם כבר נישא מחדש.

 

מבחינתה של אוסי ברור שכוחה של אישה הוא במיניותה והיא מנסה את הכוח הזה על כולם, גם על דוביק וגם על עופרי בנו שמגיע לביקור. לאוסי יש תומך מפוקפק בשם מאור - גבר מבוגר ונשוי, נהג אוטובוס, שמרעיף עליה מתנות.

 

 
שולחן לשישה
שולחן לשישה צילום : צילום מסך -
 

ורד היא נערה בת 17, אתיופית, שאביה רצח את אמה והיא נותרה עם סבתא שלה. כשזו עברה לגור אצל בנה, ורד העדיפה שלא להצטרף אליה ולגור ברחוב במקום. היא יפה, חסרת ביטחון וגדושה ברגשי נחיתות, לכן היא משקיעה את כל זמנה בלימודים - החלום שלה הוא ללכת לאוניברסיטה כדי להתרומם מעט מעל עליבות חייה. לורד יש אח, זוהר, שלדעותיו יש משמעות רבה על התנהלותה.

 

לעמוד התכנית "שולחן לשישה" וצפייה בפרקים מלאים

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.