בוקי נאה אורז מזוודה לכפר: "מבטיח לא לקלל ולהרביץ למתמודדים"

 
עודכן 20:56 30/09/2013

האיש ששרד את אנה ותורג'י מתכונן להנחיית "הכפר" של ערוץ 10, ומבטיח להיות ילד טוב. "הוא יכניס פלפל לתוכנית", הסבירה בתו את הבחירה של ההפקה

 
 
 
 
 

בוקי נאה חוזר לשרוד: האיש שכיכב ב"הישרדות VIP" של ערוץ 10, הופך למנחה בתוכנית הריאליטי החדשה של הערוץ, "הכפר". שעה וחצי לפני שעזב את ביתו ברמת גן הוא ארז מזוודה כדי לבלות חודש שלם באתר צילומים באמצע המדבר, ולא שכח לקחת דבר.


"יש כאן ויטמינים ואנטיביוטיקה לשעת צרה", מסביר בוקי. "אני לוקח גם קילו קפה ומכשיר שגוזם שיערות באף", המשיך נאה שאפילו לקח איתו נעל קרוקס - "למקרה שיהיה ים", אמר.


בוקי אמנם מתכונן ליציאה לשטח בצורה יסודית, אך בפועל הוא כלל אינו ישן בתנאי שדה, אלא בתנאים שמותאמים לחברי ההפקה. "אם אין אני לי, מי לי", מצדיק את עצמו נאה באוזני בתו שבטוחה שהוא יוסיף המון לתוכנית."הוא יכניס פלפל", טענה.

 

 
הכפר
הכפר צילום : הדס פרץ
 

"הכפר" - פורמט חדש ומקורי


"הכפר" היא פורמט חדש ומקורי של ערוץ 10 שבמרכזו ניצבות חמש משפחות היוצאות לשממת המדבר הלוהט כדי להיאבק על כבודן, על זהותן, על שלמותן, ועל מיליון שקלים.

 

20 המשתתפים בעונה הראשונה של התוכנית, מגיעים מחמש משפחות. משפחת דיגמי מראשון לציון, משפחת אזולאי מרמת גן, משפחת שוובר מקיבוץ קטורה, משפחת הימלמן מרמת השרון ומשפחת זנד מבית דגן.

 

חמש המשפחות יאבקו ביניהן במשך 30 ימים, כשבכל שבוע תחווה אחת המשפחות את הדבר הקשה ביותר - היא תיאלץ להיפרד מאחד מבני המשפחה באסיפת הכפר שבה לוקחים חלק כל תושבי המקום. המורחק ייבחר בהחלטת רוב של מתיישבי הכפר, והוא ייאלץ להיפרד מהמשחק לעד.

 

 
הכפר
הכפר צילום : הדס פרץ
 

לאחר שכולם יודחו, בן או בת הכפר שיצליחו להישאר אחרונים יביאו את הניצחון למשפחתם. הפרס, כאמור, הוא מיליון שקלים, שאליהם נלווים כבוד וגאווה של מנצחים.

 

התוכנית ״הכפר״ פותחה על ידי צוות של ערוץ 10 בראשותם של רועי סטריקובסקי ורם שמי . השניים יביימו ויערכו את התוכנית המקורית. התוכנית הופקה על ידי חברת ההפקה אבוט המאירי.

 

לכל ההצצות, הספיישלים והעדכונים בעמוד "הכפר"

 

>>> בואו להכיר את המשפחות

 

רוצים להיות חברים של המשפחות? היכנסו לעמוד הפייסבוק של "הכפר"

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.